E enjte, 28 Tetor, 2021

Shqiptari bënë “shkrumb e hi” Audi R8-shin (VIDEO)

Lexo

- Advertisement - >

Një aksident i rëndë ka ndodhur gjatë ditës së sotme në aksin rrugor Milot-Mamurras në Shqipëri.

Një veturë e tipit Audi R8 është pë rplasur me rrethojat e autostradës me ç’rast ka marrë edhe flakë.

Drejtuesi i veturës është l ënduar rëndë dhe është transportuar me urgjencë në spitalin e Tiranës.

Zjarrfikësit kanë intervenuar për të shymbë zjarrin, ku në fund ajo çfarë ka mbetur nga vetura ishin vetëm pjesët metalike. /IndeksOnline

- Advertisement - >

Më shumë

- Advertisement - >

Të fundit