E enjte, 28 Tetor, 2021

Zyrtari i LDK’së publikon një foto të Kurtit me bashkëpartiakë, a po i çon mesazh Vjosa Osmanit?

Lexo

- Advertisement - >

Zyrtari i LDK’së, Engelbert Zefaj ka publikuar një fotografi të kreut të Lëvizjes Vetëvendosje dhe disa prej bashkëpartiakëve të tij.

Në postimin e Zefaj, shumica e anëtarëve që shihen në fotografi dikur ishin anëtarë të Partisë Demokratike të Kosovës.

Ai e ka publikuar këtë fotografi para zgjedhjeve të parakohshme që pritet të mbahen së shpejti, kur edhe po përflitet për një mundësi bashkëpunimi mes Vjosa Osmanit e Albin Kurtit.

Kujtojmë se Osmani kishte deklaruar në një seancë të Kuvendit se ajo dhe Lumir Abdixhiku kurrë nuk do t’i bashkohen Vetëvendosjes./Express/

- Advertisement - >

Më shumë

- Advertisement - >

Të fundit