E hënë, 25 Tetor, 2021

VV vendosi ta votojë buxhetin, vjen reagimi nga PDK

Lexo

- Advertisement - >

Partia Demokratike e Kosovës ka reaguar pasi që Vetëvendosje ka vendosur që ta votojë buxhetin për vitin 2021.

Zëdhënësi i PDK-së, Avni Bytyçi me anë të një postimi në Facebook ka thënë se VV po e ndjek praktikën e partisë së tij.

Sipas tij opozita duhet të jetë opozitë ndaj pushtetit, dhe jo ndaj shtetit.

Postimi i plotë i tij:
Mirë që po e ndjekin të tjerët praktikën e PDK-së që të votojnë buxhetin për vitin 2021.Opozitë ndaj pushtetit, jo ndaj SHTETIT!!!PDK e bën dallimin.

- Advertisement - >

Më shumë

- Advertisement - >

Të fundit